Bezoekersinformatie Sparta – NAC
01 april 2016 - 00:00De verjaardagswedstrijd tussen Sparta Rotterdam en NAC Breda is al enige weken uitverkocht. Een uitverkocht stadion betekent grote drukte in de wijk Spangen en de omliggende wegen. Wij adviseren alle bezoekers zo vroeg mogelijk naar Rotterdam-West te reizen. De poorten van Het Kasteel voor de Denis Neville-tribune, Bok de Korver-tribune en Tonny van Ede-tribune openen om 18:45 uur, om iedereen tijdig naar binnen te kunnen laten. De poorten van de Kasteeltribune openen uiterlijk om 19:00 uur nadat de bezoekers van de voorwedstrijd het stadion hebben verlaten.
Voorwedstrijd Andro Knel-bokaal
Vanaf 17:00 uur kunnen supporters de Andro Knel-bokaal bekijken in het stadion. Toegang vía 'De Bosselaar' aan de kasteelzijde. Vanaf 18:00 uur is het niet meer mogelijk om het stadion te betreden voor de voorwedstrijd. Na afloop van de Andro Knel-bokaal dienen alle bezoekers direct het stadion te verlaten. Daarna zal het stadion geopend worden voor het publiek.
Vuurwerk
Bij de opkomst van de spelers is er vanavond een professionele vuurwerkshow waar een vergunning voor is afgegeven. Sparta Rotterdam wil benadrukken dat ander vuurwerk niet is toegestaan. Niet alleen zal de club dan (wederom) een hoge boete krijgen van de KNVB maar zal in de toekomst ook het toestaan van professioneel vuurwerk onder druk komen te staan. Tevens zijn er het afgelopen jaar al diverse stadionverboden uitgedeeld vanwege het afsteken van vuurwerk. Dat zal vanavond niet anders zijn. Ook als er bij de fouillering vuurwerk wordt aangetroffen zal direct de toegang tot het stadion worden ontnomen en een stadionverbod uitgedeeld worden.
Eventuele huldiging
Naast de verjaardagswedstrijd is het vanavond ook een kampioenswedstrijd. Indien Sparta Rotterdam kampioen wordt zal er na de wedstrijd een huldiging plaatsvinden op Het Kasteel. Het is voor supporters van Sparta Rotterdam toegestaan om het veld te betreden NADAT de stadionspeaker dit heeft gecommuniceerd. Supporters die eerder het veld betreden zullen een stadionverbod en boete krijgen. Ook zal de eventuele huldiging vertraagd worden als supporters eerder dan toegestaan het veld betreden.
Mocht het vanavond gebeuren verzoeken wij u om de informatie die u van de stadionspeaker en stewards krijgt op te volgen.
Wij wensen u een prettige voetbalavond!