Jong Sparta laat overwinning uit handen glippen
30 oktober 2016 - 00:00Jong Sparta Rotterdam had vandaag goede zaken kunnen doen in de Tweede Divisie. Op bezoek bij de nummer 3 van de ranglijst, AFC, stonden de mannen van Ole Tobiasen met 0-2 voor. Mede door een rode kaart aan Spartaanse zijde kwam AFC terug in de wedstrijd en trok het in de blessuretijd de overwinning naar zich toe.
Na een kwartier spelen kwam Jong Sparta op voorsprong via Ilias Alhaft. De behendige buitenspeler passeerde doelman Zonneveld op Sportpark Goed Genoeg. Aan het einde van de tweede helft leek er helemaal niets aan de hand voor de Rotterdammers. Ivan Calero Ruiz schoot op de lat, maar uit de rebound maakte spits Finn Stokkers er 0-2 van.
Na de pauze moest Sparta in de 54e minuut met tien man verder. Verdediger Rick Ketting kreeg een rode kaart voor het afstoppen van een doorgebroken AFC'er. In de 62e minuut begon het offensief van AFC pas echt. Teun van Zweeden scoorde de aansluitingstreffer. Daarna kreeg Jong Sparta nog wel mogelijkheden om de score groter te laten worden omdat AFC op zoek ging naar de gelijkmaker. Sparta profiteerde niet, maar AFC maakte wel gelijk. Matthijs Jesse maakte zes minuten voor tijd de gelijkmaker. In de vijf minuten extra speeltijd pakte AFC de volle buit van drie punten omdat Pieter Koopman de 3-2 binnen schoot.
Finn Stokkers aan de bal tegen AFC. (Foto: Pro Shots)