Jong Sparta onderuit bij TEC
28 april 2018 - 17:47Jong Sparta Rotterdam ziet haar ongeslagen reeks beëindigd worden in Tiel. TEC was met 2-0 te sterk voor de beloften, die voor het eerst sinds 3 februari verliezen.
De wedstrijd begon met een enorme kans voor Ayoub Boukhari, die de bal teruggelegd kreeg van Halil Dervisoglu, maar op de doelman stuitte. Beide ploegen zouden in het vervolg van de eerste helft niet of nauwelijks gevaarlijk worden. Veel passes waren slordig en de doelmannen hoefden amper in actie te komen.
Nadat Wimillio Vink in de tweede helft al snel de score opende, veranderde dit. TEC was vanaf dit moment de bovenliggende partij en het kreeg enkele kansen om de score te vergroten. Michael Fabrie voorkwam een vroegtijdige beslissing, maar was in de slotfase kansloos toen Serhat Koc zijn schot in de verre hoek plaatste.