E256.358 opgehaald voor de Sparta Jeugdopleiding bij Rood-Witte Mannen & Vrouwen Diner

13 april 2026 - 22:51

Het Rood-Witte Mannen & Vrouwen Diner heeft dit jaar een bedrag van €256.358 opgeleverd voor de Sparta Jeugdopleiding. Technisch Directeur Gerard Nijkamp en Hoofd Opleiding Ben Kinds namen de cheque na een feestelijke avond in ontvangst.

Het diner, dat sinds 1938 jaarlijks rond de verjaardag van Sparta plaatsvindt, werd dit jaar gehouden op een wel heel bijzondere locatie: Veld 4 van Sportcomplex Nieuw Terbregge. Daar is afgelopen weekend een grote tent neergezet om de 510 gasten, die vanavond bij het diner aanwezig waren, een mooie avond te bieden.

Voordat het Rood-Witte Mannen & Vrouwen Diner van start ging, werd er eerst stilgestaan bij het recent overlijden van Erelid en Super Oer-Spartaan Charles van der Steene. Met een minuut applaus, dat langzaam overging in de Sparta Marsch, vond ook hier, net als afgelopen zaterdag in de thuiswedstrijd tegen PSV, een schitterend eerbetoon plaats voor deze clublegende.

Hierna riep presentator Ruud van Os Algemeen Directeur Manfred Laros en Technisch Directeur Gerard Nijkamp naar voren, die alle aanwezigen een warm welkom heten. Vervolgens was het tijd voor het voorgerecht, waarna de Partnerpakketten werden geveild. Deze pakketten stonden voornamelijk in het teken van sponsoring rondom de jeugdopleiding, zoals een dagje meelopen achter de schermen op Sportcomplex Nieuw Terbregge of een hele voetbalzaterdag de matchdaysponsor zijn. Na het hoofdgerecht werden de gasten verrast met de komst van Bas Nijhuis. De arbiter was dit jaar de Live Act en deelde op humoristische wijze zijn ervaringen als scheidsrechter in het betaald voetbal.

Na de presentatie van Nijhuis was het tijd voor de veiling. Er werd geboden op arrangementen als een VIP-weekend bij de Formule 1 in Monza, een Padeltrip naar Marbella en het rugsponsorschap bij de laatste competitiewedstrijd van dit seizoen: Sparta – Excelsior. Tot slot kregen de aanwezige gasten het dessert voorgeschoteld, waarna presentator Ruud van Os, Gerard Nijkamp (Technisch Directeur) en Ben Kinds (Hoofd Opleiding) naar voren haalde om de cheque te overhandigen. Daar stond het mooie bedrag van €256.358 euro op. Traditiegetrouw werd de avond afgesloten met de afterparty.

Hieronder is het eerste deel van de foto’s te zien. Alle foto’s volgen later deze week.

Hoofdsponsor
Hoofdsponsor