fbpx
Home » Informatie kaartverkoop Feyenoord – Sparta

Informatie kaartverkoop Feyenoord – Sparta

27 augustus 2022 - 10:42

Op zondag 11 september staat de eerste stadsderby van de Eredivisie op het programma. De Kasteelheren gaan de Maas over naar De Kuip en er is plaats voor 1.200 supporters van Sparta Rotterdam om de ploeg van Maurice Steijn te ondersteunen.

Wat wel op voorhand belangrijk is om te weten is dat het aanvangstijdstip van deze wedstrijd nog niet vastgesteld is. Na de loting van de Europese toernooien worden de speelschema’s van de groepen gemaakt en zullen er de nodige wijzigingen worden doorgevoerd in de Eredivisie. De KNVB heeft hier nog een aantal dagen voor nodig waardoor we rekening moeten houden met alle mogelijke aanvangstijden op zondag 11 september, dit zijn 12:15 – 14:30 – 16:45 en 20:00 uur. Gekochte tickets kunnen niet geannuleerd worden, dus wij adviseren om alleen een ticket te kopen als je zeker weet dat je de wedstrijd kan bezoeken.

Buscombi of Eigen Vervoer

De Supportersvereniging laat (maximaal) zes bussen rijden naar Rotterdam-Zuid. De bussen vertrekken 2 uur voor aanvang van de wedstrijd vanaf het Sparta Stadion. Zorg dat je minimaal een half uur voor vertrek aanwezig bent om tijdig in te checken. De prijs voor een buscombi-ticket is 27 euro (busreis en kaartje).

Als je op eigen gelegenheid naar De Kuip reist kan je een ticket Eigen Vervoer kopen. De prijs hiervan is 17,50 euro. Let op, er is geen gereserveerde parkeergelegenheid voor Sparta-Supporters. Parkeerkaarten voor P5G zijn te koop (zolang de voorraad strekt) voor 18 euro (klik hier en kies voor Vervoer & Parkeren) of kies voor ‘Parkeren op Afstand’, dan parkeer je in de Beverwaard en neem je de tram die er een kwartier over doet.

Start kaartverkoop

Zaterdag 27 augustus start de kaartverkoop voor Sparta-supporters. Vanaf 11:00 uur via www.spartakaartje.nl en bij de Sparta Fanshop. Per seizoenkaart of clubcard van Sparta kan je 1 kaart kopen.