Meld je aan voor het Rood-Witte Mannen & Vrouwen diner in Wings Hotel Rotterdam Airport
24 februari 2020 - 11:17Afgelopen jaar was het Rood Witte Mannen & Vrouwen Diner uiterst succesvol. De Rivierahal in Diergaarde Blijdorp was een schitterende locatie met een voor Sparta historische betekenis vanwege de viering van het kampioenschap in 1959.
De ingeslagen weg van het Rood-Witte Mannen & Vrouwen Diner zetten we dit jaar voort met een nieuwe en unieke Rotterdamse locatie. Op een flinke steenworp afstand van Het Kasteel zal deze Spartaanse avond dit jaar gehouden worden in de Hangar van het Wings Hotel van Rotterdam (The Hague) Airport. Met een Europees georiënteerde luchthaven in onze eigen stad zal het thema van de avond Europa zijn. Dit komt onder andere tot uiting bij de gasten van deze avond.
We kijken kort terug op de historie van Sparta in Europa en blikken vooruit op een jaar dat het Nederlands Elftal eindelijk weer deelneemt aan een Europees Kampioenschap. Met spelers als Kevin Strootman, Marten de Roon, Denzel Dumfries, Georginio Wijnaldum en hopelijk Memphis Depay zal de inbreng van voormalig Sparta-spelers in de EK-selectie waarschijnlijk groot zijn. Daar komen we tijdens deze avond zeker op terug met onze gasten. Tijdens het driegangendiner zorgen wij uiteraard voor sfeervol entertainment en staat de avond onder leiding van presentator Ruud van Os. Na het diner is de avond niet voorbij, maar is een gezellige after-party gegarandeerd.
Het tarief voor de geheel verzorgde avond bedraagt € 132,- excl. Btw per persoon.
Gaat de voorkeur uit naar een VIP-arrangement, dan informeren wij je graag over de mogelijkheden.
Vul onderstaand het formulier in om je aan te melden.
Geen velden gevonden.