Oranjefans schaffen eerste 5.000 kaarten Olympisch kwalificatietoernooi aan
23 januari 2016 - 00:00Oranjefans schaffen eerste 5.000 kaarten Olympisch kwalificatietoernooi aan
De eerste vijfduizend fans hebben een kaartje gekocht voor het Olympisch kwalificatietoernooi vrouwenvoetbal (OKT) dat van 2 tot en met 9 maart plaatsvindt in Nederland. Tijdens het OKT nemen met Nederlands vrouwenelftal, Noorwegen, Zweden en Zwitserland het tegen elkaar op in de strijd om het laatste Europese ticket voor de Olympische Spelen 2016 in het Braziliaanse Rio de Janeiro.
Speelschema OKT
Woensdag 2 maart
Zwitserland – Nederland (Kyocera Stadion, Den Haag)
Noorwegen – Zweden (Stadion Woudestein, Rotterdam)
Zaterdag 5 maart
Noorwegen – Nederland (Sparta Stadion, Rotterdam)
Zweden – Zwitserland (Stadion Woudestein, Rotterdam)
Woensdag 9 maart
Zwitserland – Noorwegen (Stadion Woudestein, Rotterdam)
Nederland – Zweden (Sparta Stadion, Rotterdam)
Alle wedstrijden vangen 19.30 uur aan.
Uniek kijkje achter de schermen
De Oranjeleeuwinnen zijn op dit moment op trainingskamp in Turkije. Het trainingskamp is ter voorbereiding op het OKT. In Turkije speelt het team ook twee oefeninterlands tegen Denemarken. Gewapend met camera biedt international Merel van Dongen een uniek kijkje achter de schermen tijdens hun verblijf in Turkije: http://www.knvb.nl/nieuws/oranje/oranjeleeuwinnen/16253/uniek-kijkje-achter-de-schermen-bij-de-oranjevrouwen.
Kaarten te koop vanaf zes euro
De prijs van losse kaarten voor de duels is €10,-. Houders van een OnsOranje ClubCard krijgen 10% korting. Iemand die direct een kaartje koopt voor alle drie de wedstrijden van het Nederlands vrouwenelftal krijgt korting en betaalt €24,- in totaal. Ook groepen vanaf tien personen krijgen korting en betalen per persoon €6,- voor een duel. Gezinnen kunnen kiezen voor een speciaal familievak. Voor kinderen tot en met 14 jaar, onder begeleiding van een volwassene, is de prijs van een kaartje €6,-.
Kaarten zijn te koop bij de KNVB via http://www.onsoranje.nl/