Home » Sparta ontvangt De Graafschap voor heenwedstrijd finale

Sparta ontvangt De Graafschap voor heenwedstrijd finale

24 mei 2019 - 17:35

Voor Sparta Rotterdam staat morgenavond de laatste en belangrijkste thuiswedstrijd van het seizoen op het programma. De Graafschap komt naar Het Kasteel, voor de heenwedstrijd in de finale van de Play-Offs.

Sparta bereikte de finale door met overtuigende cijfers te winnen van TOP Oss. Na de 0-2-zege in Oss stond Sparta woensdag met comfortabele uitgangspositie aan de aftrap. De finale kwam geen moment in gevaar en na een 3-0-zege was Sparta zeker van de eindstrijd. De Graafschap begon de halve finale met een gelijkspel (1-1) in Leeuwarden, maar won thuis met 2-0 van Cambuur.

Bij de nummer zeventien van de Eredivisie vinden we in Robert Klaasen één oud-Spartaan, Spartanen Adil Auassar en Gregor Breinburg hebben een verleden in Doetinchem.

In De Graafschap treft Sparta Rotterdam een tegenstander waar het over het algemeen goed tegen presteert in thuiswedstrijden. De Graafschap werd in 21 duels dertien keer verslagen en slechts driemaal verloren de Rotterdammers van de ploeg uit Doetinchem. Vijf keer eindigde een duel tussen beide ploegen in een gelijkspel.

Sparta wil de ruim tienduizend Sparta-supporters op Het Kasteel vragen om in het Rood-Wit naar het stadion te komen. Trek je mooiste shawl, Sparta-shirt of trainingspak uit de kast!

Sparta – De Graafschap uit het archief:

Sparta – De Graafschap 1-1 (08-05-2015) Thomas Verhaar in duel met Caner Cavlan Sparta Rotterdam – De Graafschap 3-0 (05-10-2013) Gregor Breinburg passeert Kaj Ramsteijn Sparta – De Graafschap 0-0 (24-04-2009) Joost Volmer achtervolgt Edouard Duplan