Winst in stadsderby voor O13 en O18 speelt gelijk bij Vitesse
16 december 2023 - 23:52De midden- en bovenbouw teams die op zaterdag in actie zijn gekomen, pakten onder andere winst op Varkenoord en een gelijkspel op Papendal. Sparta O17 komt op zondag in actie tijdens een Futsal Cup in Vlissingen en Sparta O12 (Onderbouw) speelt tegen AZ (zie voorbeschouwing).
Feyenoord O13-2 – Sparta O13-1 (0-3)
Sparta O13 reisde af naar Varkenoord om het restant van de wedstrijd te spelen, die eerder werd gestaakt vanwege een medische situatie. Met een 0-2 voorsprong ging de wedstrijd verder, met nog vijf minuten van de eerste helft te spelen. Er werd niet gescoord in die periode, waarna de teams van helft wisselden om aan de tweede helft te beginnen. De spelers van Jari Bosch kwamen uiteindelijk nog een keer tot scoren. Uit een corner is de rebound raak van Hato. De 0-3 overwinning resulteert in een mooie tweede plaats op de ranglijst.
Drieluik Sparta O16
Sparta O16 speelde een drieluik tegen FC Utrecht en Excelsior op Sportpark Zoudenbalch in Utrecht. Het eerste duel van de Spartanen tegen FC Utrecht O16 werd 1-1. Het duel tegen Excelsior O16 resulteerde in een 0-2 overwinning.
Futsal Cup Sparta O17
Sparta O17 speelde op zondag een Futsal Cup in Vlissingen, georganiseerd door Groene Ster Vlissingen en Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland. De spelers van Tom Hesselink eindigden als derde.
Vitesse O18 – Sparta O18 (2-2)
Sparta O18 mocht zaterdagmiddag op bezoek bij de nummer vijf, Vitesse O18. Sparta komt na ruim een half uur op achterstand en net na rust ook op een 2-0 achterstand. De mannen van Tim Vincken tonen veerkracht en komen via Jaber el Meftahi op 2-1. Het is daarna aanvoerder Hanzen die net als vorige week de gelijkmaker maakte (2-2). O18 gaat op zoek naar een derde Sparta doelpunt, maar dat lukt helaas niet meer.
Dit bericht op Instagram bekijken